Informacje

Niepubliczne Wesołe Przedszkole „Cudowna Kraina”, położone jest na Morenie przy zbiegu ulic: F. Rakoczego, Bulońska, Jaśkowa Dolina i znajduje się w odległości 100 m od  Przychodni Morena oraz Carrefour Express w nowo wyremontowanych pomieszczeniach parterowych przylegających bezpośrednio do budynku mieszkalnego na ul. Warneńskiej 7g.

W tym roku dysponujemy miejscami dla dzieci w wieku od 2,5 do 4 lat.  oraz 5 i 6 lat.

Przyjmujemy dzieci z orzeczeniami o kształceniu specjalnym i wczesnym wspomaganiem rozwoju.


Wnętrze przedszkola to dwie duże, wygodne sale wyposażone w pomoce dydaktyczne zapewniająca dzieciom prawidłowy rozwój.

Przedszkole posiada miejsca postojowe dla rodziców na czas przyprowadzania/ odbierania dzieci do/z placówki. Dogodny dojazd zapewniają także autobusy MPK z centrum Wrzeszcza, Niedźwiednika oraz Suchania. Natomiast z centrum Gdańska można dojechać tramwajem linii 10 w kierunku Brętowo PKM i linią nr 12 w kierunku Migowa.

Na terenie przedszkola, znajduje się własny plac zabaw dla dzieci.


Przedszkole jest placówką całoroczną czynną w godzinach 6:30 - 17:00. Dysponujemy miejscami dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. W każdej grupie przebywa do 21 dzieci w dobrze wyposażonej sali z różnorodnymi kącikami zabaw i zainteresowań.


Od  września 2009 wprowadziliśmy ścisłą specjalizację przedszkola jako placówki ze specjalizacją język angielski zatrudniając doświadczonego nauczyciela posiadającego wieloletnie doświadczenie w pracy z przedszkolakami. Oprócz ścisłej specjalizacji przedszkole oferuje dzieciom rozbudowany program zajęć dydaktycznych.

 

Niepubliczne przedszkole w kwestii bezpieczeństwa posiada uzgodnienia Sanepidu, Rzeczoznawcy PPOŻ, Inspektora d/s BHP. Działa także pod nadzorem Pomorskiego Kuratorium Oświaty i Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Gdańsk jako placówka niepubliczna.

 

Zapewniamy:

 

Broszury dla rodziców:

Nowa podstawa programowa wychowania przedszkolnego (.pdf)
PODSTAWA PROGRAMOWA.pdf

ul. Warneńska 7G
80-299 Gdańsk

539 437 760 (w sprawie rekrutacji)
608 367 700 (kontakt z dyrektorem przedszkola)
692 901 508 (kontakt z przedszkolem)

Copyright: Cudowna Kraina Przedszkole Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion